O mně

Marcel Kunz

Prostřednictvím svých fotografií vyprávím příběhy lidi, zachycuji jejich osobnost.

Zaměřuji se na reportáže, svatby, portréty, vytvářím podklady pro prezentaci a propagaci hudebních skupin.

Pracuji jako fotoreportér pro třinecký Hutník, Zwrot a další tištěná a internetová média což mě udržuje v kondici fotografa.

Fotografuji již spoustu a spoustu let, baví mě to, a stále nacházím možnosti zlepšení. K focení jsem se dostal již na základní škole kde jsem vynikal ve výtvarné výchově a vyhrál ve výtvarných soutěžích i několik cen. Tehdy jsem si půjčil filmový fotoaparát Leica, to mě bylo tak dvanáct let a od té doby fotím.

Vystudoval jsem obor "Automatizační a výpočetní technika", pracoval v podniku "Tesla", v "Třineckých železárnách" a po roce 1991 do dnešního dne jsem jak se říká na volné noze jako programátor, fotograf a kameraman. Dnes již fotograf a kameraman.

Přijali mě na konzervatoř obor fotografie kde jsem studoval do listopadu 1989, ale po revoluci jsem začal podnikat a na studium nezbyl čas.

Moje hlavní oblast působnosti je třinecko, jablunkovsko a těšínsko, ale není problém se domluvit na focení v Polsku nebo na Slovensku.

Jsem Nikonista, takže značka je jasná. Mám dvě profi těla, tři objektivy, blesky a další příslušenství a již techniku neřeším. Mám vše co potřebuji.

© Marcel Kunz Software - 2022.11  
© Marcel Kunz foto - info@fotokunz.cz   www.fotokunz.cz